Lak s UV filtrom

Kód: ASLAC-750-G ASLAC-750-M Zvoľte variant
Neohodnotené
€35,50
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Lak z produkcie Annie Sloan vyvinutý špeciálne pre farby Chalk Paint™. Zabezpečuje spoľahlivú a trvanlivú ochranu maľovaných povrchov. Lak je vhodný do interiéru aj do exteriéru, navyše obsahuje UV filter, ktorý zabezpečí, aby farby na slnku nevybledli. Špeciálna úprava laku zabezpečí, že časom nezožltne. K dispozícii v matnom alebo lesklom prevedení.

Balenie 750 ml.

Detailné informácie

Viac ako 750 tovarových položiek
Viac ako 750 tovarových položiek
ihneď k odberu
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na adresu v SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

Orientačná výdatnosť 19 m2 v jednom nátere. Pre dokonalú ochranu odporúčame naniesť dve tenké vrstvy s odstupom 24 hodín. Náter musí byť pred lakovaním dokonale suchý. Na nanášanie môžete použiť lakovací valček (flock), valček Annie Sloan alebo plochý štetec.

Ak sa chystáte lakovať tmavé odtiene Chalk Paint, určite použite lesklý lak a nanášajte jemne v tenkej vrstve. Pri použití matného laku priamo na tmavý odtieň, môže vzniknúť nepekný biely ako keby mliečny zákal. Ak chcete dosiahnuť matný finiš, naneste na tmavý odtieň najprv vrstvu lesklého laku a až následne na ňu vrstvu matného laku.

Pri lakovaní exteriérových vecí odporúčame takisto použitie lesklého laku, ktorý je o niečo odolnejší ako lak matný. Takisto ale môžete použiť kombináciu spodnej vrstvy v lesklom prevedení a následne vrstvy matného laku.

Ak sa neviete rozhodnúť či lesklý alebo matný lak, lesklý lak nie je priveľmi lesklý a veľmi pekne zvýrazní a zvýrazní podkladový odtieň. Nemusíte sa vôbec obávať prílišného lesku. Lak pred použitím netraste, aby sa v ňom nevytvorili bublinky, iba dobre premiešajte. Lak si môžete zriediť malým množstvom vody.

Jednotková cena je 47,33 € / liter.

 

UPOZORNENIE! Odtiene farieb zobrazených na stránkach nakridlachvazky.sk sa môžu líšiť od skutočného odtieňu farby v závislosti od nastavenia farebného profilu Vášho monitora.