New Wall paint/ Pompadour

Kód: NWP-120-004 NWP-2500-004 Zvoľte variant
Neohodnotené
€10,90 €76,90 od €10,90
Skladom (1 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

Pompadour je teplá biela neutrálna farba s jemným sivastým nádychom. Názov je poctou francúzskej dvornej dáme Madame Pompadour, ktorá bola oddanou patrónkou architektúry a dekoratívneho umenia (najmä porcelánu).

Detailné informácie

Viac ako 750 tovarových položiek
Viac ako 750 tovarových položiek
ihneď k odberu
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na adresu v SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

Farba na steny New Wall Paint je veľmi odolná, umývateľná a bohato pigmentovaná. Kvalita otestovaná odborníkmi ju radí na popredné priečky v oblasti stenových náterov vo svete. K dizpozícii v precízne navrhnutej palete odtieňov, krásne ladí s univerzálnymi kriedovými farbami Chalk Paint™.

Orientačná výdatnosť farby:
27,5 m2 / 2,5 l.
1,3 m2 / 120 ml.
(11 m2 / 1 l.)
Výdatnosť je uvádzaná pre jeden náter, odporúčame dva nátery, najmä ak je prechod medzi pôvodným a novým odtieňom výrazný. Výdatnosť farby je iba orientačná, záleží od nasiakavosti natieraného podkladu a použitej techniky.

Penetrácia nie je nutná, ale odporúčame ju, ak sa jedná o novú, ešte nemaľovanú stenu. Tiež ak je stena veľmi zašpinená a ani dôkladné umytie teplou mydlovou vodou s pridaním octu nie je postačujúce (stena zožltnutá od nikotínu, prípadne fŕkance od kávy, čaju a pod.)

Odporúčame nanášať štetcom Annie Sloan navrhnutým a vyrobeným špeciálne pre tento typ farby tak, aby sa farba dostala do každej nerovnosti.

Vyrobené v Anglicku.

Jednotková cena 120 ml. balenia je 90,83 € / liter.

Jednotková cena 2,5 l. balenia je 30,76 € / liter.