Darčeková poukážka Workshop Pokročilé techniky maľovania s Annie Sloan

Kód: NKV-DPWS70
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
darcekova workshop 70 1
€70
Skladom (>5 ks)

Radi by ste niekomu urobili radosť, ale neviete sa rozhodnúť čo podarovať? Venujte našu darčekovú poukážku na workshop. Darčeková poukážka Vám bude zaslaná emailom (na poukážke bude uvedený jedinečný kód poukážky, ktorý použijete pri objednávaní workshopu). 

Termíny konania workshopov sú aktualizované na webovej stránke alebo na facebokovom profile Na krídlach vážky.  Telefonicky alebo prostredníctvom emailu si dohodnite konkrétny termín, uveďte prosím kód poukážky. Poukážku predložte osobne v deň konania kurzu.

Každý účastník kurzu má u nás jednorázovú zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment Annie Sloan.

Platnosť 1 rok od zakúpenia.

Darčekové poukážky WORKSHOP je potrebné objednať samostatne (ako jediný tovar v košíku), nekombinujte objednávku darčekových poukážok s akýmkoľvek iným tovarom. 

Detailné informácie

Viac ako 750 tovarových položiek
Viac ako 750 tovarových položiek
ihneď k odberu
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na adresu v SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

Ak ste už zvládli základné techniky s farbami, čo to už doma namaľovali, ale ste rozhodnutí dotiahnuť to dokonalosti, tak tento kurz je určite to pravé. Na kurze vás naučíme ako ešte lepšie a profesionálnejšie farbu Chalk Paint použiť. Naučíte sa vytvoriť:

  • efekt hrdze, „industriálny look“
  • efekt starého oprskaného náteru s viacerými prelínajúcimi sa farbami
  • ukážeme si ako správne robiť techniku suchého štetca
  • vyskúšame techniku mokrého vosku „wet wax“

Vysvetlíme si ako pracovať s „Saltwash“, ktorou dosiahnete efekt farby, ktorú ošľahal morský vánok a mnoho iného.

Tento workshop môžete absolvovať až po absolvovaní workshopu základné techniky.

Cena 70€ - cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce, zástera), cvičná doska,  občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami.  Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Formát poukážky A4, PDF súbor môžete poslať elektronicky obdarovanému alebo možete poukážku vytlačiť. Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť ani použiť na nákup inej darčekovej poukážky.

Nakoľko sa jedná o doručenie elektronickou formou, platba je možná výlučne prevodom, resp. platobnou kartou.