Workshop Základné techniky s CHALK PAINT™ OD ANNIE SLOAN

Kód: NKV-WSZT60
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
workshop zakladne techniky 60
€60
Skladom (>5 ks)

Na tomto základnom workshope vám farby Chalk Paint predstavíme a naučíte sa základné techniky ich použitia – lazúrovanie, hladký náter, patinovanie pomocou dvoch farieb, vytvorenie starého náteru s použitím tmavého hnedého vosku, vyskúšate urobiť textúru vo farbe, vyskúšate biely aj čierny vosk. Naučíte sa ako sa robí frottage a efekt popraskaného náteru „krakelovanie“ bez použitia špeciálnych prípravkov. Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním. Po absolvovaní kurzu zvládnete premenu nábytku, či doplnkov úplne bez problémov sami.

Termíny workshopov sú aktualizované priebežne v dostatočnom predstihu. Info na stránke, telefonicky alebo na FB profile.

Poukážky WORKSHOP je potrebné objednať samostatne (ako jediný tovar v košíku), nekombinujte objednávku WORKSHOPU s akýmkoľvek iným tovarom. 

 

 

Detailné informácie

Viac ako 750 tovarových položiek
Viac ako 750 tovarových položiek
ihneď k odberu
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na adresu v SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

V cene workshopu je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce ...), cvičná doska, malé občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. Kapacita je max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu.

Spôsob úhrady: vopred prevodom na účet (podklady k úhrade Vám zašleme emailom). Workshop nie je možné uhradiť prostredníctvom platobnej brány.
Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, dobrú náladu, fantáziu a nadšenie :-)
Miesto a čas konania: workshop sa koná priamo v priestoroch obchodíku Na krídlach vážky na Krušovskej 40 v Topoľčanoch, obvykle v sobotu (príp. v nedeľu) od od 15:00 do 18:00 hod. 

Ako účastník kurzu získavate zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment Annie Sloan. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Formát poukážky A5, PDF súbor bude zaslaný elektronicky na Váš email. Poukážku je možné vytlačiť a predložiť v deň konania workshopu.  Termín workshopu je potrebné dohodnúť vopred telefonicky alebo emailom.

Nakoľko sa jedná o doručenie elektronickou formou, platba je možná výlučne prevodom.

Workshop môžete darovať aj ako darček svojim známym. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Platnosť 1 rok od zakúpenia.