Darčeková poukážka Workshop Základné techniky maľovania s Annie Sloan

Kód: NKV-DPWS60
Neohodnotené
ZADARMOZADARMO
darcekova workshop 60
€60
Skladom (>5 ks)

Radi by ste niekomu urobili radosť, ale neviete sa rozhodnúť čo podarovať? Venujte našu darčekovú poukážku na workshop. Darčeková poukážka Vám bude zaslaná emailom (na poukážke bude uvedený jedinečný kód poukážky, ktorý použijete pri objednávaní workshopu). 

Termíny konania workshopov sú aktualizované na webovej stránke alebo na facebokovom profile Na krídlach vážky.  Telefonicky alebo prostredníctvom emailu si dohodnite konkrétny termín, uveďte prosím kód poukážky. Poukážku predložte osobne v deň konania kurzu.

Každý účastník kurzu má u nás jednorázovú zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment Annie Sloan.

Platnosť 1 rok od zakúpenia.

Darčekové poukážky WORKSHOP je potrebné objednať samostatne (ako jediný tovar v košíku), nekombinujte objednávku darčekových poukážok s akýmkoľvek iným tovarom. 

Detailné informácie

Viac ako 750 tovarových položiek
Viac ako 750 tovarových položiek
ihneď k odberu
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 100€
Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na adresu v SR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Podrobný popis

Na základnom workshope vám predstavíme produkty Annie Sloan, ale najmä jej výnimočné kriedové farby Chalk Paint™. Všetko sa o nich dozviete a naučíte sa základné techniky ich použitia:

  • lazúrovanie,
  • hladký náter,
  • patinovanie pomocou dvoch farieb,
  • vytvorenie starého texturovaného náteru,
  • vyskúšate si prácu so šablónou a tiež
  • použitie farebných voskov
  • naučíte sa vytvoriť efekt popraskaného náteru „krakelovanie“ bez použitia špeciálnych prípravkov

Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov a urobiť si z nej napríklad vešiak. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním. Po absolvovaní kurzu zvládnete premenu nábytku, či doplnkov úplne bez problémov sami.

Cena: 60€ – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky), cvičná doska,  malé občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Formát poukážky A4, PDF súbor môžete poslať elektronicky obdarovanému alebo možete poukážku vytlačiť. Darčekovú poukážku nie je možné vymeniť za finančnú hotovosť ani použiť na nákup inej darčekovej poukážky.

Nakoľko sa jedná o doručenie elektronickou formou, platba je možná výlučne prevodom, resp. platobnou kartou.